Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Autoškola Praha
Firma z kraje Praha

Jsme Autoškola na jedničku Praha, specialista na výuku a výcvik řízení osobního automobilu (řidičský průkaz B). Tomu odpovídá naše profesionální zázemí, vybavení, tréning a trpělivost našich lektorů.

Zobrazeno: 784x Zobrazit firmu
(0%)
Candid, jazyková škola
Firma z kraje Česká republika

intenzivní pobytové kurzy angličtiny v jeseníkách - týdenní o prázdninách a víkendové během školního roku, firemní kurzy angličtiny v brně a okolí. výuka probíhá v malých skupinkách pod vedením zkušených zahraničních a českých lektorů.

Zobrazeno: 738x Zobrazit firmu
(0%)
KDZ, spol. s r.o.
Firma z kraje Benešov

Jazyková laboratoř Consett je vytvořena s důrazem na jednoduchost a přehlednost a slouží pro ovládání a jednoduché užívání jazykové učebny.

Zobrazeno: 683x Zobrazit firmu
(0%)
Soukromá školka ProFamily
Firma z kraje Česká republika

Soukromá rodinná školka, úspěšně poskytující služby pro děti a rodiče již od roku 1992. Využívá vlastní materiály výuky, které byly schváleny MŠMT. Rozvíjí rozumové schopnosti a jazykové dovednosti dětí. Ke stravování používáme biopotraviny.

Zobrazeno: 602x Zobrazit firmu
(0%)
Tyrkys, škola kultury podnikání v cestovním ruchu,s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Pořádáme kurzy a zkoušky cestovního ruchu, kurzy a zkoušky pro průvodce Prahou, kurzy pro pracovníky cestovních kanceláří, hotelů a informačních center. Konáme rekvalifikační a doškolovací kurzy. Připravíme školení přesně dle Vašich požadavků.

Zobrazeno: 533x Zobrazit firmu
(0%)
AZ-Medica o.s.
Firma z kraje Česká republika

Specializovaný e-shop. Kurzy první pomoci, zdravotnické vzdělávání a výuka.

Zobrazeno: 650x Zobrazit firmu
(0%)
Praemia s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Jsme vzdělávací a poradenská společnost. Pro naše klienty realizujeme tréninky a workshopy, dlouhodobé rozvojové programy, personální audity, assessment a development centra, proces řízení firemní kultury a evropské projekty.

Zobrazeno: 629x Zobrazit firmu
(0%)
Mateřská škola Pramínek, Valašská Bystřice
Firma z kraje Zlín

Mateřská škola Pramínek Valašská Bystřice uplatňuje výchovu pro "život". Mateřská škola Pramínek se kromě klasické výchovy zabývá péčí o děti se specifickými vzdělávacími potřebami. Mateřská škola Pramínek nabízí i zájmové kroužky. MŠ Pramínek Valašská Bystřice Vás vítá na svých stránkách.

Zobrazeno: 680x Zobrazit firmu
(0%)
Jazyková škola Brno - Light Point s.r.o.
Firma z kraje Jihočeský kraj

Tradice, zkušenosti a rodilí mluvčí. Nejen takové výhody má jazyková škola Light Point. Mezi další patří například dvojjazyčné pomaturitní studium, široká nabídka kurzů – od studentských, přes firemní a veřejné kurzy, až po jazykové kurzy pro nejmenší. Jazyková škola Light Point má také výhradní zastoupení pro inovativní metodu učení určenou dět...

Zobrazeno: 708x Zobrazit firmu
(0%)
Doučování matematiky a angličtiny
Firma z kraje Česká republika

Potřebujete pomoc s učivem nebo se třeba učíte na přijímací zkoušky? Žádný problém! Postaráme se o Vaše doučování matematiky, angličtiny, němčiny a dalších předmětů, jako například i účetnictví.

Zobrazeno: 692x Zobrazit firmu
(0%)
Australia Best Study
Firma z kraje Česká republika

Studium v Ausrálii: jazykové kurzy, viza do Austrálie, jazyková škola, ubytování, prace a letenky do Austrálie - kompletní nabídka služeb a informací o studium v Austrálii.

Zobrazeno: 704x Zobrazit firmu
(0%)
Jazyková škola LITE
Firma z kraje Česká republika

Jazyková škola LITE funguje v Praze již 14 let. V angličtině jsme vyškolili již více než 20 tis. studentů. Úspěšně u nás studují zaměstnanci, podnikatelé, umělci či studenti. Mezi naše klienty patří také zaměstnanci a manažeři významných českých a zahraničních společností.

Zobrazeno: 730x Zobrazit firmu
(0%)
ICV - Institut certifikovaného vzdělávání
Firma z kraje Jihomoravský kraj

Jsme právem považováni za lídra na českém vzdělávacím trhu. Jsme synonymem pro mezinárodně akreditované marketingové vzdělávání v České republice prostřednictvím certifikovaných kurzů CIMA.

Zobrazeno: 743x Zobrazit firmu
(0%)
Mateřské a rodinné centrum Mateřinka Brno
Firma z kraje Jihočeský kraj

Specializujeme se na profesionální hlídání dětí od narození po školáky. Rodičům nabízíme hlídání dětí v domácnosti; doprovod a vyzvedávání dětí ze škol, školek a zájmových kroužků; Dopolední kreativní hernu pro děti od 2 let s uceleným programem. Firmám nabízíme hlídání dětí v koutcích a realizaci dětských koutků. www.materinka-brno.cz...

Zobrazeno: 919x Zobrazit firmu
(0%)
LEOPARD s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Dílčíkvalifikace.cz poskytuje služby v oblasti vzdělávání, rekvalifikací, rekvalifikačních kurzů a dílčí kvalifikace. Poskytujeme rekvalifikační kurzy v oblasti ostraha majetku a osob a služby soukromých detektivů. Navštivte rekvalifikační kurzy.

Zobrazeno: 682x Zobrazit firmu
(0%)
Ing. Pavel Borusík – SILVEX
Firma z kraje Písek

Projekční, poradenská a realizační firma v oborech zahradní a krajinářská architektura,lesní hospodářství. Řešení historických zahrad, parků, krajinných celků, městských lesů,historických obor, rybníků. Dendrologické průzkumy, veřejná zeleň,výuka,LHP

Zobrazeno: 738x Zobrazit firmu
(0%)
Dětské centrum Beruška o.s.
Firma z kraje Benešov

Dětské centrum Beruška Zlín nabízí široké spektrum aktivit pro Vaše dětí, ale i pro Vás! V průběhu roku pořádá jak pravidelné činnosti, tak i jednorázové akce. Dále nabízí hernu pro dětí a letní příměstské tábory.

Zobrazeno: 722x Zobrazit firmu
(0%)
Online angličtina - On-line jazyky
Firma z kraje Česká republika

Angličtina online je moderní systém výuky angličtiny pro samouky, který Vám ušetří čas a peníze, zvýší kvalifikaci a otevře Vám nové příležitosti. Angličtina online probíhá pomocí lektorů, rodilých mluvčí jednoduše, efektivně a zábavně.

Zobrazeno: 683x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 3 4 ››