Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Candid, jazyková škola
Firma z kraje Česká republika

intenzivní pobytové kurzy angličtiny v jeseníkách - týdenní o prázdninách a víkendové během školního roku, firemní kurzy angličtiny v brně a okolí. výuka probíhá v malých skupinkách pod vedením zkušených zahraničních a českých lektorů.

Zobrazeno: 747x Zobrazit firmu
(0%)
Jazyková škola Brno - Light Point s.r.o.
Firma z kraje Jihočeský kraj

Tradice, zkušenosti a rodilí mluvčí. Nejen takové výhody má jazyková škola Light Point. Mezi další patří například dvojjazyčné pomaturitní studium, široká nabídka kurzů – od studentských, přes firemní a veřejné kurzy, až po jazykové kurzy pro nejmenší. Jazyková škola Light Point má také výhradní zastoupení pro inovativní metodu učení určenou dět...

Zobrazeno: 718x Zobrazit firmu
(0%)
Australia Best Study
Firma z kraje Česká republika

Studium v Ausrálii: jazykové kurzy, viza do Austrálie, jazyková škola, ubytování, prace a letenky do Austrálie - kompletní nabídka služeb a informací o studium v Austrálii.

Zobrazeno: 713x Zobrazit firmu
(0%)
Jazyková škola LITE
Firma z kraje Česká republika

Jazyková škola LITE funguje v Praze již 14 let. V angličtině jsme vyškolili již více než 20 tis. studentů. Úspěšně u nás studují zaměstnanci, podnikatelé, umělci či studenti. Mezi naše klienty patří také zaměstnanci a manažeři významných českých a zahraničních společností.

Zobrazeno: 740x Zobrazit firmu
(0%)
Jazykové centrum Výuka s dětmi
Firma z kraje Praha-západ

Jazykové centrum anglického a německého jazyko pro širokou veřejnost, pro rodiče s dětmi, pro děti školního věku, kurzy individualní, konverzační, obchodní jazyk a korespondence, kurz pro přípravu na zkoušky a státnice

Zobrazeno: 721x Zobrazit firmu
(0%)
Monika Lorencová - englishplanet.cz
Firma z kraje Kolín

Pořádáme jazykové skupinové a individuální kurzy pro děti, studenty a dospělé zaměřené na angličtinu. Nabízíme akreditované vzdělávací kurzy pro učitele angličtiny.

Zobrazeno: 792x Zobrazit firmu
(0%)
FlowerGarten s.r.o.
Firma z kraje Žatec

FlowerGarten je společnost provozující anglickou mateřskou školku na Zbraslavi. Nabízí jazykové, sportovní i kreativní kurzy pro děti i dospělé. Pořádá letní tábory a víkendy plné zážitků a angličtiny pro děti i rodiče. Anglická školka FlowerGarten funguje od roku 2006.

Zobrazeno: 564x Zobrazit firmu
(0%)
Mgr. Martina Mrázová - Studio Willkommen
Firma z kraje Jičín

Specializovaná výuka německého jazyka v Hradci Králové. Soukromé a firemní kurzy němčiny pro manažery a skupiny, odborná němčina: obchodní němčina, němčina pro lékaře, tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak.

Zobrazeno: 737x Zobrazit firmu
(0%)
Moje španělština
Firma z kraje Žatec

Nabízíme individuální výuku španělštiny, firemní výuku a Skype výuku španělštiny.

Zobrazeno: 747x Zobrazit firmu
(0%)
Americka jazykovka - divize společnosti SM Research, s.r.o.
Firma z kraje Jihočeský kraj

Jsme moderní jazyková škola působící v centru Brna (možnost bezproblémového parkování). Vyučují pouze rodilý mluvčí z USA s pedagogickým vzděláním, takže uslyšíte pouze angličtinu. Ale nebojte se, i pro začátečníky máme ozkoušenou metodiku, která je ideální k rychlému osvojení jazyka! Výuka je zaměřena především na rozvoj komunikačních dovednost...

Zobrazeno: 875x Zobrazit firmu
(0%)
ComPass Jazyková škola
Firma z kraje Pardubický kraj

Jsme jazyková škola, která rozmluví i Vás. Nabízíme kurzy anglického jazyka pro firmy i veřejnost, intenzivní víkendové semináře a workshopy, přípravy na FCE a CAE, besedy s rodilým mluvčím.

Zobrazeno: 649x Zobrazit firmu
(0%)
Vzdělávací agentura Salier
Firma z kraje Česká republika

Nabízíme firemní výuku angličtiny,němčiny, francouzštiny,španělštiny,ruštiny a italštiny. Dále také individuální a skupinové kurzy, přípravu na mezinárodní zkoušky a to pro všech šest jazyků. Výuka je vedená kvalifikovanými českými i zahraničními lektory. Mimo jazykové vzdělání nabízíme možnost připravit vás nebo vaše dítě na přijímací zkoušky n...

Zobrazeno: 659x Zobrazit firmu
(0%)
evzdělávání.cz, s.r.o.
Firma z kraje Žatec

Vzdělávací portál. Naleznete zde nejpřehlednější katalog vzdělávacích kurzů, nejrychlejší vyhledávání školení a vzdělávání. Kurzy, školení, vzdělávání. Nejpřehlednější katalog z celé ČR.

Zobrazeno: 835x Zobrazit firmu
(0%)
Kateřina Korbelová
Firma z kraje Česká republika

Výuka anglického jazyka pro soukromé klienty, skupiny či firmy. Výuka probíhá v čase, na kterém se dohodne student s lektorem.

Zobrazeno: 684x Zobrazit firmu
(0%)
English Listening
Firma z kraje Česká republika

Online výuka angličtiny. Poslechy namluvené od rodilých mluvčí. Možnost zobrazení poslouchaného textu. Překlad, rozbor a vysvětlení správného použití důležitých slovíček a frází. Vhodné pro všechny úrovně od začátečníků po velmi pokročilé. Ukázkové lekce zdarma.

Zobrazeno: 784x Zobrazit firmu
(0%)
Jazyková škola Praha
Firma z kraje Žatec

Jazyková škola Rybička Praha nabízí již řadu let kvalitní výuku cizích jazyků pro děti od 3 do 18 let a pro dospělé. Výuka angličtiny, výuka francouzštiny a výuka španělštiny v naší jazykové škole probíhá ve skupinkách po šesti žácích.

Zobrazeno: 730x Zobrazit firmu
(0%)
Petra Hamalčíková němčina Brno
Firma z kraje Jihočeský kraj

Provádím tlumočení a překlady pro kombinaci německý jazyk a čeština. Dále se věnuji doučování němčiny i prostřednictvím individuálních kurzů. Příležitostně působím jako průvodce v německém jazyce v oblasti historického centra Brna, BVV.

Zobrazeno: 1057x Zobrazit firmu
(0%)
Studyline s.r.o. - studium v zahraničí
Firma z kraje Žatec

Jazykové kurzy a pobyty v zahraničí, střední školy v zahraničí, au pair a pracovní programy v zahraničí, ubytování, letenky, víza a cestovní pojištění. Doménou je studium, práce a cestování v Austrálii.

Zobrazeno: 680x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 3 4 ››