Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Vinařský spolek Želešice o.s.
Firma z kraje Česká republika

Vinařský spolek Želešice o.s. je dobrovolné, nepolitické, nevýdělečné,odborné sdružení vinohradníků, vinařů a příznivců této činnosti se samostatným právním subjektem.

Zobrazeno: 559x Zobrazit firmu
(0%)
Cech mechanických zámkových systémů ČR
Firma z kraje Česká republika

Cech mechanických zámkových systémů (CMZS) je oborová organizace, sdružující podnikatele, fyzické i právnické osoby, které podnikají a působí v oblasti výroby klíčů a montáží mechanických zábranných prostředků – zámkových systémů.

Zobrazeno: 760x Zobrazit firmu
(0%)
Partners Czech, o.p.s.
Firma z kraje Česká republika

Naše organizace působí více než 10 let v oblasti vzdělávacích programů, pomáhá řešit konflikty formou mimosoudního vyjednávání, poskytuje facilitaci, pořádání a moderování tzv. kulatých stolů pro vícestranná jednání.

Zobrazeno: 628x Zobrazit firmu
(0%)
Občanské sdružení Vrátka Třebíč
Firma z kraje Žďár nad Sázavou

Vrátka, o. s. Třebíč si klade za cíl pomáhat zdravotně postiženým lidem k plnohodnotnému zapojení do společnosti. Zajišťuje zprostředkování práce, zaměstnává a vzdělává zdravotně postižené osoby. Na svých pobočkách také prodává zboží vyrobené tělesně postiženými. Kromě toho poskytuje osobní asistenci tělesně postiženým žákům či náhradní plnění ...

Zobrazeno: 715x Zobrazit firmu
(0%)
Nadace T-SOFT Eternity
Firma z kraje Česká republika

Nadace Eternity si klade za cíl podporovat projekty zaměřené na vytváření kvalitativně nových vzdělávacích, komunikačních a kulturních výstupů založených na mezioborovém přístupu, synergii a netradiční spolupráci.

Zobrazeno: 672x Zobrazit firmu
(0%)
Nadační fond šťastných dětí
Firma z kraje Žatec

Pomoc našim dětem v dětských domovech, dětem dlouhodobě nemocným a tělesně postiženým a týraným dětem. Pomoc dětem v Africe - zajištění lékařské péče, základních potravin a pitné vody.

Zobrazeno: 646x Zobrazit firmu
(0%)
Dětský domov a školní jídelna Jeseník
Firma z kraje Česká republika

Dětský domov nabízí útočiště opuštěným dětem a sirotkům. Zároveň jim zajišťuje výchovu a vzdělání a pomáhá jim začlenit se mezi děti z klasických rodin.

Zobrazeno: 738x Zobrazit firmu
(0%)
Galerie Ratolest
Firma z kraje Jihočeský kraj

Projekt občanského sdružení RATOLEST BRNO, jehož cílem je podpořit ohrožené děti a mladé lidi, kteří se ocitli v nepříznivé životní situaci, prostřednictvím výtěžku z prodeje uměleckých děl a dalších aktivit galerie. V současnosti galerie zastupuje jak mladé umělce, kteří svou profesní dráhu teprve začínají, tak i umělce zavedené. Kromě internet...

Zobrazeno: 826x Zobrazit firmu
(0%)
SK Bakov nad Jizerou - oddíl kopané
Firma z kraje Česká republika

SK Bakov je sportovní klub kopané působící v Bakově nad Jizerou. Klub je otevřený všem zájemcům o kopanou od útlého věku.

Zobrazeno: 816x Zobrazit firmu
(0%)
Římskokatolická farnost Hostěradice
Firma z kraje Havlíčkův Brod

Farnost pořádá bohoslužby a duchovní setkání.

Zobrazeno: 830x Zobrazit firmu
(0%)
Asociace PPP
Firma z kraje Žatec

Asociace pro podporu projektů spolupráce veřejného a soukromého sektoru.

Zobrazeno: 921x Zobrazit firmu
(0%)
Renesanční tvrz Nemile u Zábřeha
Firma z kraje Kroměříž

Prezentace ojediněle zachovalé středovéké tvrze v Nemili

Zobrazeno: 764x Zobrazit firmu
(0%)
Nadační fond TREBBIA
Firma z kraje Žatec

Benefiční galavečer Trebbia - předávání Evropských cen Trebbia za podporu umění a tvůrčí činnost a předávání benefičních šeků. Laureáty volí Mezinárodní nominační komitét. Sídlem Nadačního fondu Trebbia je Galerie MIRO v kostel sv. Rocha v Praze.

Zobrazeno: 1064x Zobrazit firmu
(0%)
PRO Internet Shopping
Firma z kraje Česká republika

Tvorba internetových stránek. Podpora internetových obchodů a jejich tvorba. Ochrana spotrebitele při nakupovaní on-line.

Zobrazeno: 982x Zobrazit firmu
(0%)
Občanské sdružení na ochranu zvířat CHLUPÁČI V NOUZI o.s.
Firma z kraje Česká republika

Naším cílem je ochrana a pomoc opuštěným a týraným zvířatům. Praha

Zobrazeno: 1112x Zobrazit firmu
(0%)
Nový svět - Ventrum osobního rozvoje
Firma z kraje Česká republika

nový svět, centrum osobního rozvoje, pozitivní myšlení, semináře, workshopy, přednášky, poradenství na osobní rozvoj, ezoterika, ubytování na vysočině, přednášky na vysočině, prostory na osobní rozvoj na vysočině

Zobrazeno: 1041x Zobrazit firmu
(0%)
TOP 09
Firma z kraje Česká republika

TOP 09 je konzervativní politickou stranou, jejíž ideový program vychází z evropských tradic křesťansko-židovské kultury. Strana ctí morální hodnoty obsažené v jejím duchovním odkazu a v jejích tradicích, stejně jako individuální lidskou svobodu. Je stranou respektující a prosazující vlastenecké ideály svobody, humanismu a právního státu...

Zobrazeno: 980x Zobrazit firmu
(0%)
Dhammáráma – buddhismus, kurzy meditace
Firma z kraje Česká republika

Dhammáráma znamená doslova domov Buddhova učení. Chceme buddhismus v Česku zabydlet tak, aby v něm mohli další lidé najít svůj domov a útočiště. Organizujeme proto intenzivní kurzy meditace a přednášky. Vydáváme knihy. Řadíme se ke škole theraváda, tradici Áyukusala. Naším hlavním učitelem je Buddha, jehož slova zachycují nejstarší kanonické tex...

Zobrazeno: 950x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 3 4 ››