Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Tyrkys, škola kultury podnikání v cestovním ruchu,s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Pořádáme kurzy a zkoušky cestovního ruchu, kurzy a zkoušky pro průvodce Prahou, kurzy pro pracovníky cestovních kanceláří, hotelů a informačních center. Konáme rekvalifikační a doškolovací kurzy. Připravíme školení přesně dle Vašich požadavků.

Zobrazeno: 541x Zobrazit firmu
(0%)
AZ-Medica o.s.
Firma z kraje Česká republika

Specializovaný e-shop. Kurzy první pomoci, zdravotnické vzdělávání a výuka.

Zobrazeno: 658x Zobrazit firmu
(0%)
Praemia s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Jsme vzdělávací a poradenská společnost. Pro naše klienty realizujeme tréninky a workshopy, dlouhodobé rozvojové programy, personální audity, assessment a development centra, proces řízení firemní kultury a evropské projekty.

Zobrazeno: 637x Zobrazit firmu
(0%)
ICV - Institut certifikovaného vzdělávání
Firma z kraje Jihomoravský kraj

Jsme právem považováni za lídra na českém vzdělávacím trhu. Jsme synonymem pro mezinárodně akreditované marketingové vzdělávání v České republice prostřednictvím certifikovaných kurzů CIMA.

Zobrazeno: 753x Zobrazit firmu
(0%)
LEOPARD s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Dílčíkvalifikace.cz poskytuje služby v oblasti vzdělávání, rekvalifikací, rekvalifikačních kurzů a dílčí kvalifikace. Poskytujeme rekvalifikační kurzy v oblasti ostraha majetku a osob a služby soukromých detektivů. Navštivte rekvalifikační kurzy.

Zobrazeno: 689x Zobrazit firmu
(0%)
Ing. Pavel Borusík – SILVEX
Firma z kraje Písek

Projekční, poradenská a realizační firma v oborech zahradní a krajinářská architektura,lesní hospodářství. Řešení historických zahrad, parků, krajinných celků, městských lesů,historických obor, rybníků. Dendrologické průzkumy, veřejná zeleň,výuka,LHP

Zobrazeno: 747x Zobrazit firmu
(0%)
Online angličtina - On-line jazyky
Firma z kraje Česká republika

Angličtina online je moderní systém výuky angličtiny pro samouky, který Vám ušetří čas a peníze, zvýší kvalifikaci a otevře Vám nové příležitosti. Angličtina online probíhá pomocí lektorů, rodilých mluvčí jednoduše, efektivně a zábavně.

Zobrazeno: 694x Zobrazit firmu
(0%)
Jazykové centrum Výuka s dětmi
Firma z kraje Praha-západ

Jazykové centrum anglického a německého jazyko pro širokou veřejnost, pro rodiče s dětmi, pro děti školního věku, kurzy individualní, konverzační, obchodní jazyk a korespondence, kurz pro přípravu na zkoušky a státnice

Zobrazeno: 721x Zobrazit firmu
(0%)
Hana Davídkovová
Firma z kraje Žatec

Individuální výuka hry na klavír a elektrické klávesy pro děti i dospělé. Příprava studentů ke zkouškám z hudební nauky.

Zobrazeno: 637x Zobrazit firmu
(0%)
Taneční škola Plamínek – taneční kurzy
Firma z kraje Česká republika

Taneční škola Plamínek pořádá taneční kurzy pro mládež i dospělé v Praze i mimo ni. Pořádáme pravidelné taneční čaje v EuroDanceCenter. Zajišťujeme taneční plesy a společenské akce na klíč, včetně nabídky orchestrů, tanečních vystoupení a moderátorů.

Zobrazeno: 670x Zobrazit firmu
(0%)
Monika Lorencová - englishplanet.cz
Firma z kraje Kolín

Pořádáme jazykové skupinové a individuální kurzy pro děti, studenty a dospělé zaměřené na angličtinu. Nabízíme akreditované vzdělávací kurzy pro učitele angličtiny.

Zobrazeno: 792x Zobrazit firmu
(0%)
Jan Hora - úspěšné podnikání
Firma z kraje Česká republika

Tvorba a správa webových stránek a eshopů. Poradenství a konzultace v oblaasti IT. Zajištění kurzů základních IT dovedností a kurzů osobního rozvoje zaměřených na úspěšné podnikání

Zobrazeno: 722x Zobrazit firmu
(0%)
Práce na dálku
Firma z kraje Česká republika

Portál pro podporu práce na dálku - nabídka práce, registrace životopisu, webináře a workshopy, konzultace pro firmy v oblasti práce na dálku a work - life balance.

Zobrazeno: 606x Zobrazit firmu
(0%)
Česká grafologická unie
Firma z kraje Ústecký kraj

Prezentace ČESKÉ GRAFOLOGICKÉ UNIE o.s. Na tomto webu nabízíme výuku kurzů grafologie a psychologie pro širokou veřejnost. Popis studia a předmět výuky. Termíny přijímacích řízení a místa výuky.

Zobrazeno: 650x Zobrazit firmu
(0%)
Serghei Vlasenco
Firma z kraje Žatec

Street Dance taneční studio Flying Spin Vám nabízí taneční kurzy v Praze za přívětivé ceny. Naší lektoři Vás naučí Break Dance, New Style, House Dance, R’n’B, Wackin‘,Krump, Lockin‘,Poppin‘, které patří k Hip hop kultuře. Přihlaste se i Vy! Více info naleznete na webu.

Zobrazeno: 700x Zobrazit firmu
(0%)
Vzdělávací a poradenská společnost
Firma z kraje Česká republika

Zajišťujeme poradenství a rozvojové firemní programy, služby dotačního managementu a personální agentury, rekvalifikační kurzy, vzdělávání veřejné správy a vzdělávání institucí v sociální oblasti. Disponujeme širokou sítí odborných lektorů a expertů. Realizujeme akreditované rekvalifikační kurzy a jiná odborná školení...

Zobrazeno: 558x Zobrazit firmu
(0%)
Hudební škola Bandista
Firma z kraje Jihočeský kraj

Vyučujeme:klavír/klávesy,kytara(akustická,elektrická),populární zpěv,basová kytara,housle,hudební teorie(základní,pokročilá),muzikoterapie,arteterapie,výuka angličtiny. Další produkty:letní hudební kurzy,kulturni akce,vychovne koncerty

Zobrazeno: 674x Zobrazit firmu
(0%)
Výuka anglického jazyka ve Frýdlant n. Ostr.
Firma z kraje Česká republika

Výuka anglického jazyka ve Frýdlantě nad Ostravicí. Kurzy pro začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé či pokročilé studenty. Přípravy na jazykové zkoušky. Kurzy probíhají celoročně a přihlásit se můžete kdykoliv.

Zobrazeno: 590x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 3 4 ››