Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Martina Zlámalová
Firma z kraje Česká republika

Poptáváte či nabízíte nemovitost k prodeji nebo pronájmu? Na trhu se vyskytuje velká spousta realitních portálů, kam se však obrátit? Využijte služeb našeho portálu a nalezněte přesně to, co hledáte. Pomůžeme vám objevit váš nový domov.

Zobrazeno: 484x Zobrazit firmu
(0%)
Easy Living CZ, s.r.o.
Firma z kraje Karlovarský kraj

Zabýváme se dovozem, prodejem a revitalizací mobilních domů (mobilheimů) vyrobených v zemích západní Evropy. Našim klientům navíc nabízíme kompletní přestavbu sezónního mobilního domu na celoroční.

Zobrazeno: 646x Zobrazit firmu
(0%)
PROCHÁZKA ARCHITEKTI - návrhy objektů a interiérů
Firma z kraje Jihočeský kraj

PROCHÁZKA ARCHITEKTI - služby v oblasti navrhování všech typů staveb.Projekty rodinných domů,dřevostaveb, průmyslových objektů.Rekonstrukce staveb,dodávka interiérů, bytových i nebytových prostor,revitalizace bytového fondu i veřejných prostor

Zobrazeno: 590x Zobrazit firmu
(0%)
ExitDev s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Nové moderní byty v Popůvkách u Brna umístěné v bytových domech s maximálně šesti bytovými jednotkami. Užitné plochy od 48 do 118 metrů čtverečních s dispozicemi 1+kk, 2+kk, 3+kk a možností volby jednopodlažní i mezonetové varianty.

Zobrazeno: 641x Zobrazit firmu
(0%)
AB-reality.cz - Nákup a prodej nemovitostí
Firma z kraje Česká Lípa

Nákup a prodej nemovitostí, specialista na Teplice a okolí. Odhady, znalecké posudky, zajištění smluvních podkladů, zajištění hypotéky, profesinální servis.

Zobrazeno: 678x Zobrazit firmu
(0%)
MOTORHIT EU spol. s.r.o.
Firma z kraje Jihočeský kraj

Společnost MOTORHIT EU s.r.o. je provozovatelem jednoho z největších realitních portálů v ČR. Na realitním serveru RealHit.cz nabízíme přes 100 000 nemovitostí on-line.

Zobrazeno: 760x Zobrazit firmu
(0%)
Reality SCHUBERT
Firma z kraje Liberec

Pronájem bytů, nebytových prostor a reklamních vitrín v centru Jablonce nad Nisou a v centru Liberce

Zobrazeno: 811x Zobrazit firmu
(0%)
Jihlava Properties s.r.o.
Firma z kraje Pelhřimov

Pronájem zařízených bytů v atraktivní lokalitě města Jihlava - Vysočina. Každý nabízený byt je možné začít ihned využívat bez dalších nákladů. Vyberte si z přehledné nabídky byt, který přesně vyhoví Vašim nárokům. Využijte pronájem zařízených bytů v Jihlavě!

Zobrazeno: 729x Zobrazit firmu
(0%)
PATOMA s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Nabízíme rychlý a bezpečný prodej a pronájem nemovitostí - byty, domy, obchody, kanceláře, pozemky. Máme dlouholeté zkušenosti na trhu nemovitostí. Právní servis, vklad do katastru, příprava smluv, hypotéky. Hovoříme česky, anglicky a rusky.

Zobrazeno: 618x Zobrazit firmu
(0%)
EURO Mobilní domy
Firma z kraje Zlín

Mobilní domy, pro široké použití, vybavené kuchyní, včetně spotřebičů, obývacím pokojem s velkou rozkládací sedačkou, pohodlnou ložnicí, moderním sprchovým koutem a WC. Určeny hlavně k sezonnímu bydlení a po revitalizaci i k celoročnímu

Zobrazeno: 729x Zobrazit firmu
(0%)
Nemovitosti v Chorvatsku - DODO
Firma z kraje Žatec

Firma DODO nemovitosti Chorvatsko poskytuje klientům veškeré služby a právní servis, který je k nákupu zahraniční nemovitosti potřeba. Vybírat můžete z široké škály nemovitostí od pozemků, přes apartmány, byty a domy a vily. Z naší nabídky si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazeno: 694x Zobrazit firmu
(0%)
FPAG - komplexní správa nemovitostí
Firma z kraje Žatec

FPAG je mladá dynamická firma přinášející na český trh moderní způsoby správy nemovitostí především s ohledem na řízení provozních a investičních nákladů, kontrolu kvality a soustavného přehledu o stavu nemovitosti.

Zobrazeno: 583x Zobrazit firmu
(0%)
Filip Valtr, Topprojekce
Firma z kraje Rakovník

Nabízíme vypracování projektových dokumentací pro stavební povolení i ohlášku stavby. Naší hlavní pracovní náplní je zpracovávání stabvebně-technické části dokumentace, v individuální případech je možné projekt doplnit i o jiné části, např. vodovod, kanalizace atd.. Převážně se specializujeme na projekci menších objektů jako jsou přístavby...

Zobrazeno: 627x Zobrazit firmu
(0%)
Dřevostavby Kodex Reality
Firma z kraje Jičín

Po celé ČR stavíme dřevostavby formou na klíč a do stavu hrubé stavby z certifikovaného stavebního systému se zárukou 30 let. Realizujeme bungalovy i patrové dřevostavby dle typových i individuálních projektů. Spravujeme developerské projekty.

Zobrazeno: 612x Zobrazit firmu
(0%)
Domy Krásné Pole
Firma z kraje Česká republika

Klidné bydlení v rodinných domech v blízkosti Ostravy v lokalitě obce Krásné Pole. Nabízíme jedinečnou příležitost ke koupi jednoho ze tří RD v klidné části Krásného Pole v nové lokalitě \"Nad Stádlem\".

Zobrazeno: 625x Zobrazit firmu
(0%)
SBN online s.r.o.
Firma z kraje Žatec

VŠE O BYDLENÍ: - vyhledání nemovitosti a zajištění jejího financování - designový návrh místností bytovým architektem - doporučení prověřených firem pro rekonstrukce - stavební dozor nad prováděnými pracemi - vyhledání případného podnájemníka - správa nemovitostí - bytů a administrativních budov

Zobrazeno: 672x Zobrazit firmu
(0%)
Advokátní kancelář Mgr. Lenka Žváčková
Firma z kraje Jihočeský kraj

Advokátní kancelář v centru Brna nabízí poskytování právních služeb fyzickým i právnickým osobám, podnikatelům i nepodnikatelům, zejména v oblasti práva obchodního, občanského, rodinného, pracovního, insolvenčního, správního a trestního. Právní služby jsou poskytovány profesionálně, s maximální pečlivostí, preferováno je vždy takové řešení, kte...

Zobrazeno: 587x Zobrazit firmu
(0%)
Levný byt - kytka development s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Zajišťujeme výstavbu i prodej levných bytů nedaleko Prahy v Českém Brodě. Naše levné byty jsou v blízkosti obchodů, nemocnice, nebo školy. Zajišťujeme financování hypotékou, u kterékoli banky v ČR.

Zobrazeno: 563x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 3 4 ››