Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Thajské masáže Sen Sawan
Firma z kraje Jihočeský kraj

Thajská masáž je vhodná pro klienty všech věkových kategorií. Thajská masáž zahrnuje kombinaci jógy, akupresury a práci na energetických drahách. Thajskou masáží se zbavíte bolestí zad, hlavy a je nesmírně prospěšná pro rozvoj pohybové a svalové soustavy

Zobrazeno: 745x Zobrazit firmu
(0%)
Lázeňský hotel Pyramida
Firma z kraje Karlovy Vary

Architektonicky neobyčejný, komfortní lázeňský hotel Pyramida Františkovy Lázně. Komplex tvoří dva Spa & Wellness hotely v jednom areálu ve Františkových Lázních. Specializujeme se na nemoci pohybového ústrojí a oběhového systému.

Zobrazeno: 600x Zobrazit firmu
(0%)
Top Esthetic  – plastická chirurgie, oční klinika
Firma z kraje Česká republika

Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny s.r.o. Praha je specialistou v oboru estetická a plastická chirurgie. V oboru estetická a plastická chirurgie patříme mezi profesionály, jejichž cílem je mladší, ale přitom přirozený vzhled našich klientů. V oblastech plastická chirurgie a estetická chirurgie děláme například liposukce, epilace, ope...

Zobrazeno: 497x Zobrazit firmu
(0%)
Lázně Dubí
Firma z kraje Česká republika

Tereziny lázně Dubí a.s. nabízejí širokou škálu služeb, od klasických léčebných lázeňských pobytů, po relaxační pobyty s možností odreagování se v některém z přilehlých areálů.

Zobrazeno: 738x Zobrazit firmu
(0%)
Lázně a wellness pobyty
Firma z kraje Česká republika

Široká nabídka lázeňských a wellness zařízení v šesti státech střední Evropy. Součástí naší nabídky jsou: lázeňské pobyty, wellness pobyty, relaxační a další zajímavé léčebné a tématické pobyty. Dohromady více než 600 lázeňských a wellness balíčku v Mariánských lázních, Františkových lázních a dalších oblíbených lázeňských destinacích. Svěřte se...

Zobrazeno: 779x Zobrazit firmu
(0%)
Institut přirozené cesty ke zdraví
Firma z kraje Jihlava

Poskytujeme masáže, meditace, EFT, reiki, autopatii, hypnózu, neurolingvistické programování, semináře a přednášky. Vše v příjemném rodinném prostředí.

Zobrazeno: 892x Zobrazit firmu
(0%)
Karel Stöger - masáže
Firma z kraje Jihočeský kraj

Kvalitní masáže v Brně, Klasické olejové masáže, Thajské masáže, Lávové kameny, Dornova metoda, Autotrakční lehátko, Baňky a Dárkové poukazy

Zobrazeno: 859x Zobrazit firmu
(0%)
Lázně Mšené, a.s. – Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy
Firma z kraje Louny

Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy nabízí týdenní a víkendové regenerační či relaxační pobyty s masážemi, zábaly, koupelemi a možností využití wellness centra (sauna, solárium, posilovna, kadeřnické či kosmetické služby). Lázně jsou zaměřeny na léčbu pohybového ústrojí, léčí se zde záněty nervů, nemoci z povolání, osteoporóza, funkční onemocnění...

Zobrazeno: 836x Zobrazit firmu
(0%)
Lázně Dolní Lipová
Firma z kraje Česká republika

Klimatické lázně specializované na léčbu kožních onemocnění (lupenka, ekzémy), nadváhy a diabetu. Lázně Dolní Lipová v Jeseníkách nabízí lázeňské pobyty, relaxační pobyty, dárkové balíčky.

Zobrazeno: 878x Zobrazit firmu
(0%)
Richard Promny
Firma z kraje Karviná

Specializujeme se na provoz a výstavbu solných jeskyni v celé ČR i zahraničí. Dlouholeté zkušenosti s výstavbou a provozováním solných jeskyní dokážeme nyní zhodnotit ve vysoké kvalitě provedení a důrazu na spokojenost zákazníka. Postavíme pro Vás jedinečnou solnou jeskyni na klíč dle Vašich představ v jakémkoliv prostoru, který však musí ...

Zobrazeno: 1003x Zobrazit firmu
(0%)
Léčebné lázně Bohdaneč a.s.
Firma z kraje Svitavy

Lázně Bohdaneč jsou vyhledávaným místem k léčbě pohybového aparátu, artrózy, bechtěrevovy nemoci. Také k zajištění prevence, relaxaci a odpočinku. Naše nabídka je velmi pestrá. Pro každého jsme přichystali léčebné a relaxační programy na míru.

Zobrazeno: 1018x Zobrazit firmu
(0%)
Kupele Slovensko
Firma z kraje Žatec

Ponuka pobytov v kúpeľoch na celom Slovensku. Možnosť online rezervácie. Kúpele - detailné a aktuálne informácie. Liečebné-relaxačné pobyty a víkendové-wellness pobyty.

Zobrazeno: 848x Zobrazit firmu
(0%)
welnes
Firma z kraje Česká republika

Najväčšia ponuka wellness pobytov na slovensku a v zahraničí za výhodné ceny. Popis a fotky pre každý hotel, alebo wellness kúpele.

Zobrazeno: 1121x Zobrazit firmu
(0%)
Interspa s.r.o.- Kúpele a wellness
Firma z kraje Česká republika

Lázně na Slovensku online. Léčebné-relaxačné pobyty, víkendové-wellness pobyty . Nejširší ponuka na Slovensku, lázně v nenavýšených cenách.

Zobrazeno: 856x Zobrazit firmu
(0%)
Beskydské rehabilitační centrum Čeladná
Firma z kraje Česká republika

Léčebný ústav Beskydské rehabilitační centrum patří do areálu lázní Čeladná. V malebné beskydské krajině poskytuje špičkové léčebné, rehabilitační a wellness služby v klidném a rodinném prostředí podhorské obce Čeladná. Navštivte BRC - Lázně Čeladná!

Zobrazeno: 1128x Zobrazit firmu
(0%)
Wellness
Firma z kraje Česká republika

Informace wellness a k cestě k dobrýmu psychickému i fyzickému zdraví. Vyberte si lázně, které Vám nejvíce vyhovují. Seznam procedúr, indikací a léčebních hotelu.

Zobrazeno: 928x Zobrazit firmu
(0%)
Lara Wellness Čeladná
Firma z kraje Česká republika

Relaxační centrum Lara Wellness v malebné beskydské obci Čeladná nabízí vše pro dokonalé uvolnění a relaxaci. K dispozici je pro Vás kavárna, bar, fit centrum, solná jeskyně, bazén, sauna, masáže a aroma pára. Naberte síly v Lara Wellness Čeladná!

Zobrazeno: 1137x Zobrazit firmu
(0%)
Lázeňské pobyty v ČR a EU
Firma z kraje Ústí nad Labem

Kompletní nabídka lázeňských hotelů a lázní v České republice a EU. Nabízíme lazeňské pobyty, relaxační pobyty, pobyty pro seniory, svatební pobyty a víkendové pobyty. Nejúspěšnější prodejce v oboru vánoční a lázeňské dárkové poukazy. Vyberte si z nabídky

Zobrazeno: 790x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 ››