Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Fit plus Relax
Firma z kraje Česká republika

Zvu Vás do Fit plus Relax, fitcentra pro ženy v centru Ostravy. Přijďte k nám zhubnout přebytečná kila, zpevnit tělo nebo si jen odpočinout. Nabídneme Vám relax v podobě sauny a infrasauny. Také lekce spinningu a trenér v ceně vstupu.

Zobrazeno: 699x Zobrazit firmu
(0%)
Taneční a pohybové studio Katky Zezulkové
Firma z kraje Ústecký kraj

V tanečním a pohybovém studiu Katky Zezulové v Plzni se soustředí na výuku rozmanitých pohybových aktivit v malých skupinách od nejmenších dětí až po dospělé v dopoledních i odpoledních hodinách. Využít můžete např. kurzů Pole Dance, Orientálního tance, Zumby atd.

Zobrazeno: 660x Zobrazit firmu
(0%)
Jumping v Brně
Firma z kraje Jihočeský kraj

Jumping centrum

Zobrazeno: 624x Zobrazit firmu
(0%)
Eshop.aktin.cz
Firma z kraje Jihočeský kraj

Eshop.aktin.cz je internetový obchod se sportovní výživou a fitness vybavením. Nabízíme nejlepší světové značky BSN, Dymatize, Sanas, Syntrax, Multipower, Muscletech, Reflex, PhD, Trec, Weider, Champion nutrition. Ale i kvalitní domácí Aminostar, Nutrend, Smartlabs, Enervit a Inkospor. V nabídce naleznete doplňky sportovní výživy k nabírání sval...

Zobrazeno: 814x Zobrazit firmu
(0%)
Yourfitness.cz
Firma z kraje Česká republika

V našem e-shopu, který se zaměřuje na fitness produkty si vyberete z široké nabídky zboží, nabízíme výprodej a slevy na vybraný sortiment, máme různé fitness produkty v akčních cenách. Jedná se především o ortopedy, běžecké pásy, vše pro box, skákací boty, trampolíny, steppery a mnoho dalšího.

Zobrazeno: 639x Zobrazit firmu
(0%)
VibroFitness-studio krásy Ostrava
Firma z kraje Olomoucký kraj

Snižování váhy, posilování a formování postavy - lekce na vibračních plošinách v unikátním systému vibrací 3D, bez námahy, vhodné pro každý věk.

Zobrazeno: 628x Zobrazit firmu
(0%)
HC Compact
Firma z kraje Česká republika

Výrobce a prodejce vybavení pro fitness, aerobic, domácí posilovny, vybavujeme nemocnice a rehabilitační zařízení. Jsme největším prodejcem fitness strojů Kettler – rotopedy, ergometry, cyklotrenažéry, běžecké pásy, steppery, posilovací stroje a lavice. Vyrábíme posilovací stroje, kladky, hrazdy a činky.

Zobrazeno: 652x Zobrazit firmu
(0%)
Tori Trade s.r.o.
Firma z kraje Jihočeský kraj

Firma Tori Trade s.r.o. dodává saunové technologie především švédské a finské výrobky jako je sauna na klíč, saunová kamna, saunové kabiny a příslušenství saun.

Zobrazeno: 635x Zobrazit firmu
(0%)
Osobní trenér fitness Praha
Firma z kraje Žatec

Nabízím služby jako fitness instruktor, tvarování těla, Kondiční cvičení, Individuální přístup, cvičební plán, konzultace...

Zobrazeno: 624x Zobrazit firmu
(0%)
Fitness style - gymnastické dresy, fitness oblečení a plavky
Firma z kraje Žatec

Nabízíme velký výběr gymnastických a krasobruslařských dresů, fitness a cyklo oblečení a plavek. Vše je vyrobeno přímo v ČR a pouze z kvalitních materiálů. Dále nabízíme sportovní náčiní a vše pro sport a volný čas.

Zobrazeno: 609x Zobrazit firmu
(0%)
Stanislava Hřebřinová
Firma z kraje Jablonec nad Nisou

Zajímáte se o zdravý životní styl? Baví vás sport, fitness? Chcete mít správně vyvážený jídelníček a tvarovat svou postavu? Čtěte náš magazín! přinášíme aktuální informace z oblasti fitness, wellness a zdraví!

Zobrazeno: 723x Zobrazit firmu
(0%)
Kavitace - Liposukce 3. Generace
Firma z kraje Jihočeský kraj

Kavitace je neinvazivní metoda hubnutí a nahrazuje chirurgické liposukce. Dokáže Vás zbavit tukových ložisek i celulitidy, výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Bezbolestná liposukce 3. generace nebolí.

Zobrazeno: 698x Zobrazit firmu
(0%)
REALGYM
Firma z kraje Česká republika

Provoz fitness centra, solárií a nabídka masáží. Prodej sportovní výživy SANAS, WEIDER atd. a sportovního oblečení firmy Bizon gym.

Zobrazeno: 666x Zobrazit firmu
(0%)
Power Plate Centrum
Firma z kraje Žatec

Power Plate Centrum Praha - fitness se specializuje na cviční na vibračním stroji. Power Plate to je zvýšení kondice, hubnutí a odbourání celulitidy. Cena Power Plate lekce je vypsána na našem webu.

Zobrazeno: 646x Zobrazit firmu
(0%)
Radek Mandík
Firma z kraje Žatec

osobní trenér, trenér fitness

Zobrazeno: 1114x Zobrazit firmu
(0%)
Janico s.r.o.
Firma z kraje Moravskoslezský kraj

Jestliže přemýšlíte o změně vašeho dosavadního životního stylu, chcete se cítit lépe, zpevnit postavu, shodit nadbytečná kila, zmírnit celulitidu a předejít řadě onemocnění, tak navštivte ficentrum a wellness Liberec.

Zobrazeno: 802x Zobrazit firmu
(0%)
Fitness Praha
Firma z kraje Žatec

Profesionální fitness s rodinnou atmosférou. Vyškolený personál Vám rád poradí ve Vašich začátcích a doporučí osobního trenéra, který je nezbytný pro splnění Vašich vysněných cílů a který se bude zabývat jen Vámi a pomůže překonat jakékoli překážky.

Zobrazeno: 768x Zobrazit firmu
(0%)
Libor Jíra - nejen ČESKÉ PONOŽKY
Firma z kraje Česká republika

Prodej značkového českého sportovního oblečení zn. LITEX, funkčního prádla a ponožek zn. VoXX.

Zobrazeno: 679x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 3 4 ››