Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Libor Vondra
Firma z kraje Jihočeský kraj

Sestavení a osazení modelů na zakázku. RC škola - výuka pilotáže. Servis a seřízení modelů a hraček. Výroba akumulátorových sad, repase akusad do elektrického nářadí.

Zobrazeno: 622x Zobrazit firmu
(0%)
Hana Davídkovová
Firma z kraje Žatec

Individuální výuka hry na klavír a elektrické klávesy pro děti i dospělé. Příprava studentů ke zkouškám z hudební nauky.

Zobrazeno: 637x Zobrazit firmu
(0%)
F.A.J.N. Agency, s.r.o.
Firma z kraje Žatec

Specialista na firemní akce, semináře, školení, kongresy, teambuilding, sportovní akce, veletrhy a jiné veřejné a soukromé akce.

Zobrazeno: 474x Zobrazit firmu
(0%)
Poradna Cesta duše Mgr. Pavla Stoklasová
Firma z kraje Ostrava

Privátní psychoterapeutická poradna. Psychoterapie, poradenství, rozvoj osobnosti, sebepoznání, relaxační techniky, asertivita, koučování, supervize soc.sl. , školení firemní - soft skills, školení individuální plánování, standardy kvality, soc. práce a péče o klienta.

Zobrazeno: 629x Zobrazit firmu
(0%)
PRODIVE - vybavení pro potápění a vodní sporty
Firma z kraje Ústecký kraj

Prodejna vybavení pro potápění a vodní sporty, kurzy potápění,servis techniky, půjčování výstroje, plnění lahví, potápěčský klub a zajišťování zájezdů.

Zobrazeno: 450x Zobrazit firmu
(0%)
Tatjana Micic
Firma z kraje Česká republika

Feng shui analýza interiérů a návrhy na úpravu. Poradenství na základě astro-psychologie. Uvolňování, dle individuálně připraveného programu. Kurzy a semináře. Pomoc v krizi. Konzultace přes SKYPE. Consultations and courses available in English.

Zobrazeno: 618x Zobrazit firmu
(0%)
dobrunda - ateliér
Firma z kraje Česká republika

Komorní ateliér, výtvarné kurzy pro dospělé a studenty, dílničky pro děti, tvorba a prodej autorských šperků, velkých šperkovnic, tvorba na zakázku.

Zobrazeno: 552x Zobrazit firmu
(0%)
Rodinné konstelace Pražské psychologické centrum
Firma z kraje Česká republika

Kurzy rodinných konstelací vedené zkušenými psycholožkami s bohatou praxí v Praze. Techniky konstelace kombinujeme s psychoterapeutickým metodami. S námi můžete vztahům a složitým životním situacím porozumět a též je i změnit.

Zobrazeno: 540x Zobrazit firmu
(0%)
Jazyková škola EVROPSKÉ VZDĚLÁVACÍ CENTRUM
Firma z kraje Jičín

Jazyková škola nabízí jazykové kurzy: angličtina, francouzština, italština, němčina, ruština a španělština. Nabízíme firemní a individuální výuku, pomaturitní studium, jazykové doučování, jazykové zkoušky, Cambridge, FCE, Goethe, DELF, DELE. Jazykové kurzy jsou harmonizovány s EU. Jazyková škola má 15 multimediálních učeben, jazykovou knihovnu a...

Zobrazeno: 1706x Zobrazit firmu
(0%)
Rudolf Rieger, DiS. - školení první pomoci
Firma z kraje Liberec

Zákonné školení první pomoci zaměstnanců firem a pedagogických pracovníků dle zákoníku práce. Zdravotnická příprava pro uchazeče o řidičské oprávnění. Zpsotředkování BOZ a PO.

Zobrazeno: 615x Zobrazit firmu
(0%)
Ing. Ladislav Míšek
Firma z kraje Příbram

Překlady z cizích jazyků - NĚMČINA, angličtina Počítače – poradenství Výuka cizích jazyků

Zobrazeno: 592x Zobrazit firmu
(0%)
Cílený koučink
Firma z kraje Česká republika

Nabízíme individuální a týmový pracovní, životní nebo sportovní koučink. Při pracovním koučování se specializujeme např. na rozvoj manažerských a obchodních dovedností.

Zobrazeno: 738x Zobrazit firmu
(0%)
PRO IT SERVICES, s. r. o.
Firma z kraje Česká republika

Jsme slovenská společnost, která je zaměřena na poskytování komplexních služeb v oblasti projektového řízení. Jsme tvůrcem prvního slovenského informačního systému pro podporu projektového řízení ProMan. Nabízíme personální pronájem certifikovaných projektových manažerů, poskytujeme profesionální poradenství ve všech oblastech projektového řízen...

Zobrazeno: 654x Zobrazit firmu
(0%)
tanceni-doma.cz
Firma z kraje Česká republika

Služba tanceni-doma.cz nabízí uvolnění, odreagování se po celodenní práci, poskytuje zdravý pohyb Vašemu tělu a to vše s co nejmenší časovou a finanční náročností, neboť trénink probíhá přímo u Vás doma a ve Vámi zvolenou dobu. Využijte individuálního přístupu, který Vám ve veřejných kurzech nemohou nabídnout a za krátký čas se stanete králi par...

Zobrazeno: 694x Zobrazit firmu
(0%)
Školící a vzdělávací centrum RED-X, s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Školící a vzdělávací centrum RED-X je svou specializací profilováno především na individuální rozvoj osobnostních, profesních a komunikačních dovedností, zdravý životní styl a záhady kolem nás.

Zobrazeno: 491x Zobrazit firmu
(0%)
Agentura Onýsek - Eva Nekvapilová
Firma z kraje Hodonín

Milé maminky, milí tatínkové, hledáte někoho na úklid Vaší domácnosti? Někoho, kdo Vám pohlídá Vaše dítko, kdo Vám pomůže s nákupy? Kdo vysvětlí dítěti to, co si už vy nepamatujete? Pak je tu právě pro Vás agentura Onýsek se svojí širokou nabídkou služeb pro domácnost. www. onysek.cz, info@onysek.cz, 724001433

Zobrazeno: 788x Zobrazit firmu
(0%)
Ustájení, vyjížďky na koni | Ranch Double M
Firma z kraje Kladno

Ranch Double M je westernový ranch nabízející nepřeberné množství služeb (ustájení, ubytování, vyjížďky na koni) které potěší nejen Vás, ale i Vašeho koně.

Zobrazeno: 1032x Zobrazit firmu
(0%)
Servis pr výškové práce
Firma z kraje Jeseník

Poskytujeme servis pro výškové práce. Nabízíme školení pro osoby provádějící práce ve výškách pomocí horolezecké techniky, prodej osobních ochranných pracovních prostředků proti pádu z výšky, autorizované periodické prohlídky OOPP, poradenské služby.

Zobrazeno: 1005x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 ››