Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Klavírista
Firma z kraje Příbram

Zpívající klavírista Lukáš Čermák nabízí hudební doprovod k akcím jako jsou rauty, oficiální večeře, svatební obřady, ale také například doprovodný program veletržních prezentací.

Zobrazeno: 664x Zobrazit firmu
(0%)
Agentura Thalia
Firma z kraje Česká republika

Jsme agentura, která se zabývá poradenstvím, organizací a následně pak zajištěním Svateb, rodinných i firemních oslav, večírků, prezentací, akcí... Spolupracujeme s odborníky a dodavateli v oblasti gastronomie, kteří jsou školeni v nejznámějším kulinářském institutu PRAKUL v České republice na špičkové úrovni, který drží krok s novými trendy, k...

Zobrazeno: 534x Zobrazit firmu
(0%)
Party-S-Production s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Párty stanů, velkokapacitní stany, stanové haly, VIP stany, cateringové stany a pagody k pronájmu. Výroba a prodej párty stanů. Zajištění kompletního párty servisu.

Zobrazeno: 427x Zobrazit firmu
(0%)
Dr.Karel
Firma z kraje Česká republika

Dr. David Karel, psycholog, psychoterapie, hypnóza, coaching, koučink, supervize, výcviky, býuka psychologie.

Zobrazeno: 579x Zobrazit firmu
(0%)
Hodinový hotel Ostrava
Firma z kraje Olomoucký kraj

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Věříme, že díky našim zkušenostem a vybavení hotelu dokážeme uspokojit i tu nejnáročnější klientelu a zpříjmenit Vám Vaše intimní chvíle. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je diskrétnost a ještě jednou diskrétnost. Více zde: http://ho...

Zobrazeno: 507x Zobrazit firmu
(0%)
Svatební centrum Le Rêve
Firma z kraje Žatec

Svatební centrum Le Rêve je česká společnost působící zejména v oblasti pořádání svateb a jiných společenských událostí. Za léta praxe organizování těchto akcí v New Yorku i Praze jsme získali opravdu bohaté zkušenosti a stali se tak skutečnými odborníky. Naší prací je plnění Vašich snů. Mezi naše služby patří prodej šatů, zajištění koordinace s...

Zobrazeno: 518x Zobrazit firmu
(0%)
Jan Kabelka - architekt
Firma z kraje Pelhřimov

Jan Kabelka - architekt Praha, Jihlava – online portfolio, architektonické studie, interiéry, grafika, tvorba vizualizací, realizace staveb, rekonstrukce bytů.

Zobrazeno: 681x Zobrazit firmu
(0%)
Salon Andrea
Firma z kraje Praha-východ

Půjčovna svatebních a společenských šatů a doplňků. Nabízíme šaty k různým společenským příležitostem, různých střihů i velikostí.

Zobrazeno: 642x Zobrazit firmu
(0%)
Lenka Jelínková
Firma z kraje Žatec

Klasické i kreativní portréty, rodinné fotografie, fotografování dětí, kulturních a společenských akcí, dětských besídek, sportovních událostí, fototesty. Retuše, postprocess, tisk fotografií, kompletní zpracování fotoknih, kalendářů a pod.

Zobrazeno: 512x Zobrazit firmu
(0%)
KAMILA VODOCHODSKA l Fashion designer & Stylist l
Firma z kraje Žatec

Módní návrhářka a stylistka realizujici luxusní svatebni šaty, společenské modely na míru, jedinečnou módu do kanceláře i na dení nošení, Panské košile i originální golfové oblečení. V rámci stylingu Vám nabízí Celkovou proměnu vzhledu i celkové image či péče o šatník a asistenci při nákupech. Zrealizuje firemní a reklamní promooděvy, textil...

Zobrazeno: 452x Zobrazit firmu
(0%)
Masáže Ostrava
Firma z kraje Česká republika

Nabízím Vám masáže v Havířově, Ostravě a Karviné. Provádím relaxační, ajurvédské, lymfatické a reiki masáže. Nechte se hýčkat a dopřejte celému svému tělu relaxaci formou masáže. Zažijte opravdové uvolnění.

Zobrazeno: 486x Zobrazit firmu
(0%)
Orel foto
Firma z kraje Šumperk

Profesionální fotograf nabízí fotografování svateb, rodinných i firemních oslav, školních fotografií a tabel i zhotovování portrétních fotografií.

Zobrazeno: 608x Zobrazit firmu
(0%)
Markéta Zelenková, svatební fotografka
Firma z kraje Jihočeský kraj

Nabízím fotografické služby - focení svateb, akcí, dětská a rodinná fotografie, zpracovávání vašich fotek, tvorba fotoknih.

Zobrazeno: 483x Zobrazit firmu
(0%)
Ally seznamka
Firma z kraje Česká republika

eznamovací agentura - pořádáme oblíbené seznamovací večery, tzv. speed datingy, seznamovací výlety pro nezadané a tematické seznamovací aktivity.

Zobrazeno: 524x Zobrazit firmu
(0%)
Eva Bartušková - Sightseeing Prague
Firma z kraje Žatec

Profesionální průvodce Prahou v češtině a angličtině. Tradiční procházky Prahou i neobvyklé prohlídky pražských zajímavostí, výlety mimo Prahu (Kutná Hora, Karlovy Vary, Český Krumlov, Terezín, Karlštejn, Konopiště…). Program pro firemní akce.

Zobrazeno: 604x Zobrazit firmu
(0%)
VINATA Group s.r.o.
Firma z kraje Žatec

Zakázkové šití- Dámské: Svatební šaty, společenské, plesové, koktejlové šaty, divadelní kostýmy... Pánské: kalhoty, saka, pláště,fraky Prodej šperků.

Zobrazeno: 545x Zobrazit firmu
(0%)
Železniční modely
Firma z kraje Česká republika

V našem internetovém obchodě se zabýváme prodejem- modely vláčků, modely-lokomotiv, vagonu, celých vlakových souprav, start sety,  stavby, kolejivo, modelových doplňků, kolejových  systémů , drážních staveb, posypů, postavy.

Zobrazeno: 534x Zobrazit firmu
(0%)
Svatba v Českém Krumlove
Firma z kraje Český Krumlov

Specializujeme se na pořádání svateb na zámku v Českém Krumlově, na Hluboké a okolí. Můžete mít svatbu i na neobvyklých místech mimo obřadní síň. Uzavřete své manželství na tradičním místě a přesto neobvykle.

Zobrazeno: 537x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 3 4 ››