Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Jan Holman-čalounictví
Firma z kraje Česká republika

Výroba nových sedacích souprav i na míru, oprava sedacích souprav a čalouněného nábytku, výroba matrací na míru, čalounění dveří, autočalounění atd.

Zobrazeno: 435x Zobrazit firmu
(0%)
Truhlářstvi Pobořil
Firma z kraje Česká republika

Nabízíme truhlářské výrobky - okna, dveře, schody, nábytek a další.

Zobrazeno: 529x Zobrazit firmu
(0%)
Otako - Otakar Konrád
Firma z kraje Česká republika

Prodej nábytkového kování, výsuvy, panty,úchytky a další kování potřebné k opravám a výrobě nábytku. Dále nabízíme kování na posuvné dveře a dvířka /vestavné skříně. Nářadí, zámky, lepidla,tmely, dveřní těsnění a další zboží pro řemeslníky a kutily

Zobrazeno: 516x Zobrazit firmu
(0%)
GRENA, a.s.
Firma z kraje Česká republika

Vyrábíme: kuchyňská dvířka / dvířka na kuchyňskou linku; kašírované desky; desky s vysokým leskem Grenagloss; izolační, protipožární, žáruvzdorné, nehořlavé desky Grenamat, Grenaboard, Grenaisol; revizní protipožární dvířka; expandovaný vermikulit; plotovky, plotové systémy Grenafence; terasová prkna, systém pro venkovní plochy Grenadeck....

Zobrazeno: 377x Zobrazit firmu
(0%)
Truhlářství Pavel Juhas
Firma z kraje Česká republika

Zakázkové truhlářství Pavel Juhas nabízí výrobky ze dřeva na míru. Nábytek, vrata, dveře, podlahy, zkrátka vše co si budete přát od kvalitního Truhlářství za velice příznivé ceny s vysokou kvalitou odevedené práce.

Zobrazeno: 448x Zobrazit firmu
(0%)
Luděk Vojáček
Firma z kraje Náchod

Montáž nábytku, vestavěných skříní, kuchyňských linek. Montáž stínící techniky, žaluzií, rolet, sítí proti hmyzu, japonských posuvných stěn. Montáž těsnění oken a dveří.

Zobrazeno: 876x Zobrazit firmu
(0%)
Memories - Rakve pro psy, kočky a jiné domácí mazlíčky
Firma z kraje Žďár nad Sázavou

Memories je firma zabývající se výrobou, prodejem a distribucí zvířecích rakví k důstojnému pohřbívání domácích mazlíčků. Hlavní předností našich rakví je prostorové uspořádání navržené dle anatomie zvířete, tudíž se zvířátko ukládá do rakve v přirozené poloze, což většina výrobců zvířecích rakví neumožňuje. Návrh a prostorové uspořádání je c...

Zobrazeno: 631x Zobrazit firmu
(0%)
Zdráhal Interiér
Firma z kraje Vsetín

Malosériová a zakázková výroba nábytku, kuchyně, vestavěné skříně, ložnice, dětské pokoje, obývací stěny, nábytek kancelářský, do ordinací, hotelů a interiéry obchodů z laminovaných a dýhovaných materiálů. Bytové doplňky, věšáky-komrník-němý sluha, konferenční stolky, odkládací stěny.

Zobrazeno: 526x Zobrazit firmu
(0%)
PMN - Výroba nerezového nábytku s.r.o.
Firma z kraje Žatec

Zakázková výroba nerezového nábytku nejen do gastronomických zařízení.

Zobrazeno: 539x Zobrazit firmu
(0%)
Eurookna, špaletová okna a vchodové dveře Šírer
Firma z kraje Kladno

Začněte šetřit energii a pení s novými eurookny a vchodovími dveřmi. Eurookna a dveře Šírer Vám udrží teplo v domě a nepřízeň počasí venku. Špaletová okna s moderním dvojsklem nebo přesné repliky uspokojí Vás i památkáře. Okna Šírer

Zobrazeno: 671x Zobrazit firmu
(0%)
Truhlářství Rapčan
Firma z kraje Opava

Specializujeme se na výrobu dřevěných dveří, postelí, kuchyňských linek a drobných bytových doplňků.

Zobrazeno: 494x Zobrazit firmu
(0%)
Karel Andrle
Firma z kraje Mělník

Vyrábíme, prodáváme i renovujeme altány, pergoly, zahradní domky a zahradní nábytek. Montáž, doprava, přípravy podkladu - zámková dlažba, beton. Celá ČR.

Zobrazeno: 596x Zobrazit firmu
(0%)
Truhlářství a tesařství Michal Tydlitát
Firma z kraje Příbram

Zakázkoné truhlářství, tesařství a atelier. Nábytek, postele, okna, dveře, pergoly, altány, schodiště, točitá schodiště, vikýře a tesařské konstrukce. Umělecké návrhy, řešení interiérů.

Zobrazeno: 579x Zobrazit firmu
(0%)
Petr Formánek čalounictví
Firma z kraje Žatec

Provádíme veškeré čalounické práce, čalounění sedacích souprav, stylového nábytku, restaurování, výrobu matrací, autočalounictví. Zajišťujeme čalounické práce pro hotely, restaurace, bary. Vyrábíme sedací soupravy dle přání zákazníka.

Zobrazeno: 603x Zobrazit firmu
(0%)
Výroba postelí na míru
Firma z kraje Jihlava

Vyrábíme postele z masivu, lamina, dýhy a voštiny, postele na míru, atypické postele i postele na zakázku. Kvalita, řemeslné zpracování, dlouhá životnost a řada dalších oceňovaných užitných vlastností.

Zobrazeno: 490x Zobrazit firmu
(0%)
Jakub Fusek
Firma z kraje Opava

Truhlářství Fusek vám poskytne komplexní truhlářské práce prvotřídní kvality. Uvažujete-li o pořízení nové kuchyňské linky, výrobě dveří nebo vestavěných skříní přesně dle vašich představ, jste na správné adrese, stejně tak i v případě realizace schodišť či zahradních přístřešků nebo jiných doplňků.

Zobrazeno: 639x Zobrazit firmu
(0%)
PRO-BYT
Firma z kraje Ústecký kraj

Rekonstrukce a opravy interiérů bytů a rodinných domů,rekonstrukce koupelen,kuchyní,bytových jader.Truhlářské práce,výroba kuchyňských linek,vestavných skříní,nábytku. Topení,voda,plyn a obklady a dlažby

Zobrazeno: 655x Zobrazit firmu
(0%)
Martin Špaček-Restaurování starožitného nábytku
Firma z kraje Brno

restaurování starožitného nábytku s licencí MKČR, výroba kvalitních kopií a replik intarzovaného starožitného nábytku

Zobrazeno: 481x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 3 4 ››