Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Geton klimatizace, čističky vzduchu
Firma z kraje Česká republika

Společnost Geton dodává klimatizace do bytu a domu, kancelářské klimatizace, čističky vzduchu, kamna na pelety, vzduchové clony, tepelná čerpadla. Nabízíme kompletní sortiment značek Artel, LG, Toshiba a další. Zpracujeme zdarma optimální návrh technického řešení. Montáž a pravidelný servis klimatizací i dalších zařízení provádí vlastní tým cert...

Zobrazeno: 531x Zobrazit firmu
(0%)
Klimatizace Klimatix
Firma z kraje Pardubický kraj

klimatizace topení koupelny vzduchotehnika krby kamna

Zobrazeno: 831x Zobrazit firmu
(0%)
Klimatizace a topení
Firma z kraje Praha-východ

Společnost PETIS, s.r.o. se zabývá již 12 let komplexními dodávkami klimatizačních zařízení pro výrobní, kancelářské a bytové prostory. Zajišťujeme realizaci zakázek od konzultací a návrhu řešení přes vlastní dodávku až po montáž a vyškolení obsluhy.

Zobrazeno: 621x Zobrazit firmu
(0%)
klimatizace-vzduchotechnika-ventilátory
Firma z kraje Ostrava

Specializovaný e-shop se sortimentem : klimatizace, vzduchotechnika, krby, kamna, krbové vložky, čističky vzduchu, rekuperace vzduchu, vývěvy, vzduchové clony, zvlhčovače vzduchu, …

Zobrazeno: 714x Zobrazit firmu
(0%)
TERMO KOMFORT, s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Tepelná čerpadla Dimplex přináší úsporu nákladů na vytápění, bezobslužný provoz, žádné emise na místě čerpadla, výhodnou sazbu na elektřinu pro tepelná čerpadla a tím i pro celou domácnost. Tepelná čerpadla patří k ekologicky a energeticky šetrným vytápěcím systémům.

Zobrazeno: 884x Zobrazit firmu
(0%)
CVB s.r.o. klimatizace ventilátory
Firma z kraje Litoměřice

Prodej, montáž a servis klimatizace, vzduchotechniky, ventilátorů a tepelných čerpadel. Návrh, realizace a opravy po celé ČR. VORTICE, ACOND, TOSHIBA, SINCLAIR, LG, Klimatizace, ventilátory, klimatizace budov, vzduchotechnika, tepelná čerpadla.

Zobrazeno: 669x Zobrazit firmu
(0%)
Tepelná čerpadla EURO HIT s.r.o.
Firma z kraje Vsetín

Tepelná čerpadla, tepelné čerpadlo, tepelná čerpadla vzduch-voda, montáž tepelných čerpadel a solárních článků, solární kolektory, solární články

Zobrazeno: 808x Zobrazit firmu
(0%)
Klimatizace – prodej, servis, montáž po celé ČR
Firma z kraje Vsetín

Klimatizace- e-shop, prodáváme klimatizace značek LG, Toshiba, Samsung, Sinclair, Daikin, Artel, Carrier. Návrh zdarma, doprava po celé čr zdarma. Klimatizace do bytu, domů a komerčních prostor.

Zobrazeno: 669x Zobrazit firmu
(0%)
Logitron s.r.o. - Top-termostat.cz
Firma z kraje Žatec

Prodej termostatů pro regulaci topení a ohřevu vody. Regulace pro akvária, terária, meteostanice, teploměry, úsporné infra topení, zvlhčovače a ionizátory. Pokojové, bezdrátové, týdenní, programovatelné termostaty, regulátory teploty.

Zobrazeno: 670x Zobrazit firmu
(0%)
Velkoobchod a maloobchod - klimatizace a vzduchotechnika
Firma z kraje Žatec

Velkoobchod a maloobchod se vzduchotechnikou a klimatizací - Ing. Vladimír Kubeš nabízí vyústky, krycí, dveřní, větrací, podlahové a sací mřížky, stěnové mřížky, regulační a samočinné klapky, žaluzie, mobilní klimatizační jednotky, výfukové hlavice, regulační šoupátka, axiální potrubní ventilátor, ohřívače vzduchu, příruby, kontrolní otvory, kon...

Zobrazeno: 859x Zobrazit firmu
(0%)
Empireo s.r.o.
Firma z kraje Jihočeský kraj

Velkoobchod a maloobchod s izolačním materiálem: - podlahové izolace - dilatační pásy a těsnící šňůry - podlahový polystyren - parobrzdy a parozábrany - minerální izolace - fasádní izolace - ekologické materiály (konopné pásy a jílové produkty). Doprava zdarma.

Zobrazeno: 953x Zobrazit firmu
(0%)
NetFabric - internetové nákupní centrum
Firma z kraje Česká republika

E-shop nabízející široký sortiment zboží : krbové vložky, teplovodní krbová kamna, krbové vložky, krby, litinová kamna, kamna na peletky, klimatizace, vybavení koupelen, umyvadla, podomítkové systémy, vanové zástěny, osoušeče rukou, elektrické sušáky.

Zobrazeno: 920x Zobrazit firmu
(0%)
Ledocom spol. s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Ledocom, spol. s r.o. je servisně obchodní organizace v oblasti chladírenské, klimatizační techniky, tepelných čerpadel a LED Osvětlení.

Zobrazeno: 787x Zobrazit firmu
(0%)
KLIMAPLUS technology, s.r.o. - Klimatizace
Firma z kraje Kolín

Instalujeme a servisujeme klimatizace a vzduchotechniku pro byty, kanceláře, RD, průmysl i speciální aplikace. Dodáváme značkovou klimatizační techniku TOSHIBA, HITACHI, LG a další. Bezplatně provádíme odborné zaměření na místě včetně návrhu řešení.

Zobrazeno: 797x Zobrazit firmu
(0%)
Ventilátory do Vaší domácnosti
Firma z kraje Česká republika

Internetový obchod s ventilátory do Vaší domácnosti. Nabízíme designové ventilátory, ventilátory do koupelen, WC, potrubní ventilátory a veškeré příslušenství.

Zobrazeno: 903x Zobrazit firmu
(0%)
Ventilátory pro všeobecné použití
Firma z kraje Česká Lípa

Zásilkový prodej hobby sortimentu: ventilátory, příslušenství k ventilátorům, distribuční elementy, díly pro vzduchotechnické rozvody a elektrické příslušenství k ventilátorům.

Zobrazeno: 789x Zobrazit firmu
(0%)
CVB VENTILÁTORY A KLIMATIZACE
Firma z kraje Litoměřice

On-line prodejna s ventilátory, klimatizace, vzduchotechnika, chlazení, digestoře, topení, elektrické přímotopy, mobilní klimatizace, větráky na léto, průmyslové ventilátory, čističky vzduchu, ohřívače, zářiče, vysoušeče vlasů, hotelové fény, dávkovače mýdla, vysoušeče rukou, odvlhčovače vzduchu, snímače teploty, snímače vlhkosti, regulátory otá...

Zobrazeno: 902x Zobrazit firmu
(0%)
B&D KRBY
Firma z kraje Rychnov nad Kněžnou

Poskytujeme bezkonkurenční nabídku krbových kamen, krbových vložek, krbových obestaveb a přislušenství.

Zobrazeno: 1093x Zobrazit firmu
(0%)