Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
Vinný sklep Znojmo - usmrcku.cz
Firma z kraje Jihočeský kraj

Ubytování Nový Šaldorf, ubytování Jižní Morava? Milovníci vína si určitě přijdou na své ve vinném sklepě ve Znojmě, v Novém Šaldorfu, nově se zde dá i ubytovat. Příjemné prostředí vinných sklepů a ubytování v soukromí.

Zobrazeno: 681x Zobrazit firmu
(0%)
Penzion Popice
Firma z kraje Jihočeský kraj

Penzion Popice – levné ubytování na Jižní Moravě, v bezprostřední blízkosti Národního parku Podyjí. Lákadlem pro dovolenou na Jižní Moravě jsou vinice, sklípky, cyklostezky, pěší túry v sdrci Národního parku.

Zobrazeno: 670x Zobrazit firmu
(0%)
ubytovna Praha 7, levné ubytování Praha
Firma z kraje Česká republika

Kvalitní a čisté ubytování na 1-4 lůžkových pokojích. Na ubytovně jsou společné WC a sprchy, k dispozici kuchyňka. Pravidelný každodenní úklid, WIFI, restaurace,pro řidiče parkování. Výborná dopravní dostupnost, 10 minut do centra, kousek od metra.

Zobrazeno: 590x Zobrazit firmu
(0%)
Chaty a chalupy k pronajmutí
Firma z kraje Teplice

Prezentujeme chaty a chalupy pro každou příležitost. Všechny objekty jsou v katalogu přehledně řazeny dle oblastí. Chaty a chalupy můžete navíc vyhledávat podle Vámi zadaných parametrů v podrobném vyhledávání.

Zobrazeno: 707x Zobrazit firmu
(0%)
Chata Labaika Harrachov
Firma z kraje Česká republika

V klidném, příjemném prostředí Harrachova se nachází Chata Labaika, kde můžete prožít hezké chvíle odpočinku, vychutnat si klid a pohodu Vaší dovolené. V nejkrásnější části Harrachova nad Anenským údolím, v lese, ale zároveň v blízkosti centra města, lanovky a lyžařských vleků.

Zobrazeno: 700x Zobrazit firmu
(0%)
České golfové hotely
Firma z kraje Česká republika

Server české golfové hotely se zaměřuje na poskytování informací o českých golfových hotelech a o golfových hřištích ležících v jejich dojezdové vzdálenosti. Informujeme o cenách, službách, vybavení a speciálních golfových, wellness či jiných jejich balíčcích.

Zobrazeno: 518x Zobrazit firmu
(0%)
Ubytování Třeboň – Lenka Burešová
Firma z kraje Česká republika

Ubytování v Třeboni v apartmánech, situované jako byt, plně vybavené (koupelna, WC, kuchyň, jídelna, dva pokoje). Parkování zdarma, úschova kol. Připraveny pobytové balíčky – relaxace, wellness, rekondice (cvičení VacuShape, Fatmagic, cvičící stoly).

Zobrazeno: 562x Zobrazit firmu
(0%)
Penzion Třeboň - Hacienda
Firma z kraje Karlovarský kraj

Ubytování v Třeboni se snídaní v penzionu Hacienda u rybníka Svět, v apartmánech a dvoulůžkových pokojích s vlastním soc. a TV. K dispozici je vybavená kuchyňka. Parkování v objektu, úschova kol, ideální pro cyklistiku, turistiku i odpočinek.

Zobrazeno: 675x Zobrazit firmu
(0%)
Hospůdka Na Růžku - Ubytování v soukromí
Firma z kraje Olomouc

Hospůdka na Růžku - Ubytování v soukromí, stravování Horní Lipová, Lipová-lázně, Jeseníky, slevy

Zobrazeno: 642x Zobrazit firmu
(0%)
Hedvika Mocková
Firma z kraje Frýdek-Místek

Náš penzion Klasa se nachází na okraji obce Leskovec nad Moravicí v podhůří Jeseníků, v rekreační oblasti u přehrady Slezská Harta. Vzhledem ke klidnému a příjemnému prostředí je náš penzion vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro rybáře.

Zobrazeno: 848x Zobrazit firmu
(0%)
O.S CHARTIS - Stáj sága
Firma z kraje Chrudim

O. S. CHARTIS - Stáj sága se zabývá rehabilitačními pobyty pro tělesně i mentálně postižené pacienty, denní terapie pro klienty stacionářů a denních charit. V současné době se nabízíme pobyty s dvoufázovou denní terapií a cvičením s fyzioterapeuty se speciálními kurzy. Jako relax nabízíme vyjížďky ve speciálně upraveném kočáře a v zimě pak na...

Zobrazeno: 672x Zobrazit firmu
(0%)
Kongresové centrum a hotel Zlín
Firma z kraje Benešov

Stylový hotel Baťov v Otrokovicích nabízí nejen ubytování, ale také možnost využití moderně zařízeného kongresového centra dostupného z města Zlín.

Zobrazeno: 655x Zobrazit firmu
(0%)
Penzion Malovaný
Firma z kraje Vsetín

Nový Penzion Malovaný Vás okouzlí nádherným okolním prostředím a svou nabídkou služeb, mezi něž patří například i přilehlý SKI areál. Využijte toto ubytování Osvětimany, ubytování Chřiby a zalyžujte si na sousedním svahu.

Zobrazeno: 579x Zobrazit firmu
(0%)
Nassfeld - HoryNassfeld.cz
Firma z kraje Česká republika

Apartmány se nacházejí na klidném místě přímo v městečku Tröpolach, 300m od hlavní nástupní stanice Millenium-Express (nejdelší kabinové lanovky v Alpách) jež Vás přepraví do ski areny Nassfeld, nejmodernějšího ski areálu v celém Rakousku.

Zobrazeno: 539x Zobrazit firmu
(0%)
Koliba-Juřena
Firma z kraje Česká republika

Ubytování Beskydy, to je levné ubytování ve stylovém penzionu Koliba – Juřena, na rozhraní Frenštátu p/R a malebné obce Trojanovice v Beskydech.

Zobrazeno: 638x Zobrazit firmu
(0%)
Penzion Český ráj
Firma z kraje Hradec Králové

Penzion Český ráj Vám nabízí ubytování v srdci Českého ráje na okraji města Turnova s překrásným výhledem do Českého ráje.

Zobrazeno: 648x Zobrazit firmu
(0%)
AW Point s.r.o.
Firma z kraje Benešov

Wellness hotel Amenity Zlín nabízí příjemné a pohodlné ubytování v moderně zařízených a plně vybavených pokojích, a to přímo v centru krajského města Zlín. Penzion Amenity Zlín, to je ubytování, wellness, masáže, kosmetika, pedikúra i sauna, právě pro Vás.

Zobrazeno: 645x Zobrazit firmu
(0%)
Penzion Rohožník - Miroslav Horanský
Firma z kraje Česká republika

Penzion nabízí kvalitní a levné ubytování v Praze (dlouhodobé i krátkodobé). K dispozici jsou 1 až 4-lůžkové plně vybavené pokoje. Wi-Fi zdarma. Klidné prostředí poblíž Klánovického lesoparku.

Zobrazeno: 642x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 3 4 ››