Vyhledávání
TOP inzeráty
Volba zobrazení
c.k. daňová kancelář, a.s.
Firma z kraje Liberecký kraj

c.k. daňová kancelář, a.s. - daně, audit, účetnictví

Zobrazeno: 551x Zobrazit firmu
(0%)
Iveta Poláková
Firma z kraje Benešov

Externí zpracování daňové evidence, vedení účetnictví, mzdy, personalistika, daňová přiznání. Zastoupení na úřadech pro drobné podnikatele (OSVČ) a menší firmy.

Zobrazeno: 519x Zobrazit firmu
(0%)
Zdeňka Krajová - Daně, účetnictví, mzdy
Firma z kraje Česká republika

Komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, zpracování daňových přiznání, mezd a personalistiky s tradicí od roku 1995. Daňová evidence, podvojné účetnictví, účetní poradenství a zastupování na úřadech.

Zobrazeno: 401x Zobrazit firmu
(0%)
Digamma CZ s.r.o.
Firma z kraje Kladno

vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd a personalistiky, zpracování daňových přiznání, zastupování na úřadech, zakládání firem

Zobrazeno: 597x Zobrazit firmu
(0%)
Jake&James
Firma z kraje Česká republika

Jsme specialisté na prodej ready made společností. Nabízíme daňové poradenství, podnikatelské úvěry, odbornou asistenci s likvidací společnosti a jsme schopni poskytnout sídlo společnosti na lukrativní pražské adrese. Využijte služeb Jake&James.

Zobrazeno: 621x Zobrazit firmu
(0%)
AT Consult HK, s.r.o.
Firma z kraje Jičín

Nabídka obsahuje externí vedení účetnictví, které bude spravováno na našich počítačích, na našem programovém vybavení a našimi zaměstnanci. Dále je možné využít částečné externí vedení účetnictví, kde se některé agendy zpracovávají přímo u zákazníka.

Zobrazeno: 572x Zobrazit firmu
(0%)
Účetnictví David Strouhal
Firma z kraje Jihočeský kraj

Provádíme vedení účetnictví, daňové evidence, mzdové agendy a další služby s tím spojené. Dále také přiznání k dani z příjmu, zpracování přehledů, měsíční i kvartální přiznání k DPH (daň z přidané hodnoty).

Zobrazeno: 642x Zobrazit firmu
(0%)
Target Finance s. r. o.
Firma z kraje Český Krumlov

Firma se zabývá podvojným účetnictvím, daňovou evidencí, personalistikou a daňovým poradenstvím. Samozřejmostí je zpracování ekonomických analýz a výročních zpráv podle potřeb klienta.

Zobrazeno: 743x Zobrazit firmu
(0%)
Daňový poradce ing. Miroslav Ćmok
Firma z kraje Třebíč

Zpracování přiznání k daním z příjmů právnických i fyzických osob. Možnost odložení termínu pro podání daňového přiznání. Zpracování přiznání k dani z nemovitostí, dani silniční. Poradenství v oblasti ostatních daní. Zastupování klienta při jednáních s finančním úřadem. Daňový audit – vyhledání možností legálních úspor na daních. Vypracová...

Zobrazeno: 621x Zobrazit firmu
(0%)
Ing. Kateřina Preislerová Štolcová – účetnictví,daně
Firma z kraje Praha-západ

Nabízíme spolupráci v oblasti zpracování daňové evidence a (podvojného) účetnictví pro fyzické a právnické osoby (DPH, DPFO, DPPO, silniční daň, daň ze závislé činnosti, ....) Zpracování přiznání k majetkovým daním. Kompletní zpracování mezd včetně personalistiky.

Zobrazeno: 539x Zobrazit firmu
(0%)
TaxEkon, s.r.o.
Firma z kraje Česká republika

Komplexné spracovanie účtovnej agendy jednoduchého a podvojného účtovníctva, DPH, personalistika, mzdy, kniha jázd, dane z príjmov.

Zobrazeno: 624x Zobrazit firmu
(0%)
Účetnictví, daně a mzdy - Brno
Firma z kraje Jihočeský kraj

Chcete si rozšířit své znalosti? Zvýšit svoji cenu na trhu práce? Potom jste na správném místě. Zabýváme se pořádáním kurzů, vedením účetnictví, zpracováním daňových přiznání a mezd pro malé a střední firmy napříč všemi obory.

Zobrazeno: 516x Zobrazit firmu
(0%)
Eva Urbanová
Firma z kraje Žatec

Zabýváme se vedením učetnictví, zpracováním mezd, výpočtem DPH, zpracujeme podklady pro sociální a zdravotní pojišťovny, dále statistické výkazy.

Zobrazeno: 565x Zobrazit firmu
(0%)
PSCALC - vedení účetnictví a daňový poradce
Firma z kraje Česká republika

PS CALC poskytuje služby – vedení účetnictví, účetní poradenství, daňový poradce, personalistika, vedení mezd a dalších účetních prací. Za klienty podáváme daňová přiznání z příjmů, daňové přiznání DPH, silniční daň a další.

Zobrazeno: 537x Zobrazit firmu
(0%)
Účetnictví ve Zlíně
Firma z kraje Česká republika

Vedení daňové evidence a související služby pro Zlín a okolí (podél trasy Napajedla, Otrokovice, Zlín). Pro klienty zajistím celý průběh od vedení daňové evidence až po odevzdání daňového přiznání.

Zobrazeno: 610x Zobrazit firmu
(0%)
Daňová kancelář Olomouc - Lenka Jelínková
Firma z kraje Pardubický kraj

Poskytujeme komplexní služby právnickým i fyzickým osobám v oblasti účetnictví, účetního ekonomického a daňového poradenství. Dále nabízíme nákladové analýzy v daňově ekonomických souvislostech.

Zobrazeno: 568x Zobrazit firmu
(0%)
AP - účetnictví, finance s.r.o.
Firma z kraje Žatec

Kompletní služby v oblasti účetnictví. Vedení účetnictví, vedení daňové evidence, mzdy a personalistika. Služby pro firmy, neziskové organizace, soukromníky, družstva a společenství vlastníků. Účetní poradenství, ekonomické informační systémy a další.

Zobrazeno: 467x Zobrazit firmu
(0%)
European Tax Services s.r.o.
Firma z kraje Žatec

Pouze my nabízíme možnost, jak si jedním kliknutím vyplnit daňové přiznání nebo si vypočíst daňový přeplatek!

Zobrazeno: 486x Zobrazit firmu
(0%)
‹‹ 1 2 3 ››